Domov pro seniory v Brně - zajištěné stáří, optimální péče, důstojné prostředí
Milí rodinní příslušníci,

aktivizace a rehabilitace v našem zařízení probíhají individuálně. Chtěli by jste vědět, jak tráví čas vaši blízcí v karanténě?

Tráví je s našimi skvělými aktivizačními pracovníky, kterými jsou Ivana a David a starají se o jejich volný čas. Klienti si dlouhý čas zpříjemnili zdobením perníčků na Velikonoce, které si stihli napéci ještě před karanténou. Dále je u klientů velmi oblíbený SenTable, na kterém se dají hrát různé hry, např. pexeso, puzzle, atd. Klienti tuto moderní technologii velmi rychle přijali a dokáží s ní vytvořit něco, co ani personál nedokáže... :)

A na závěr pár slov... Děkujeme, že chápete, jak je to v této situaci pro nás i vaše blízké těžké. Snažíme se, aby jste své příbuzné viděli na fotografiích na našich stránkách. Bohužel, ne vždy, se povede vše pečlivě zdokumentovat. Někdy je pro naše klienty lepší, prožít s nimi okamžik naživo a naplno, než sahat po fotoaparátu...

Děkujeme všem, kteří se nám v tuto těžkou chvíli snažíte pomoci. Moc si toho vážíme a ze srdce vám děkujeme.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,
Lucie Štěrbová, sociální pracovnice 
 
 

(Iconkou v levém horním rohu každého snímku lze snímek zvětšit na maximum)

Lumina logo

 

Spolek LUMINA je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Péče je poskytována v souladu se standardy kvality sociální péče Ministerstva práce a sociálních věcí.