Domov pro seniory v Brně - zajištěné stáří, optimální péče, důstojné prostředí

informationDobrý den,

vážení rodinní příslušníci a návštěvníci domova, s novými vládními opatřeními i my přistupujeme k úpravě režimu návštěv.

Ti z vás, kteří jste naočkovaní proti Covidu a od I. dávky uplynulo již 22 dní  můžete chodit na návštěvy za svými blízkými bez objednání tak jak jste byli zvyklí. Potřebujeme  od vás do e-mailu naskenovat certifikát, který potvrzuje očkování. Zasílejte je prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Pokud jste již kopii doložili, nemusíte je již zasílat znovu.  

Ti z vás, kteří nejste naočkovaní a zdržujete se v areálu našeho Domova, platí tyto podmínky :

  • PCR test ne starší 7 dní

  • potvrzení o antigenním testu ne starší 3 dnů ( 72 hodin) nebo test zakoupený v lékárně a sestřičky vám jej udělají před návštěvou – toto je třeba dojednat při objednání návštěvy (neakceptujeme testy ze slin kvůli šíření aerosolu během odběru)

  • antigenní test lze doložit i potvrzení od zaměstnavatele, případně čestné prohlášení o absolvování testu

  • kopii o potvrzení prodělání Covidu - platí 180 dní

  • kopii výsledků protilátek

Klienti, již mohou bez omezení opouštět náš Domov. Stačí pouze zavolat na sesternu a nahlásit, kdy si příbuzného budete brát, na jak dlouho a kam, abychom věděli, jak dlouho bude mimo Domov.  

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na paní vrchní sestru Mgr.Ilona Bravencová MBA E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 733 591 659

V prostorách domova stále platí povinnost nosit respirátory FFP 2.

Děkujeme za pochopení a za akceptování nastavených pravidel, která slouží k ochraně vašich blízkých.

>>> Viz také M I M O Ř Á D N É O P A T Ř E N Í MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ze dne 7. června 2021 (soubor pdf)

Lumina logo

 

Spolek LUMINA je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Péče je poskytována v souladu se standardy kvality sociální péče Ministerstva práce a sociálních věcí.